DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
4. Zmena života‚ či ešte tvrdší pá
IV. diel
 
ZMENA ŽIVOTA A ČI EŠTE TVRDŠÍ PÁD? ...
 
Ak žena po sklamaniach, utrápená a ponížená sa rozhodne, že začína nový život, poznačená, citovo veľmi ranená po predošlom dlhodobom, ,,VÁŽNOM“ vzťahu, či životnej situácii, spoznáva nového muža, ktorý je iný v jej očiach. A ani si neuvedomuje že prichádza k nej ešte lepší hráč s jej citmi a chápaním. (Je to však len preto, že to dovolí!) Žena spoznáva muža na rôznych miestach, kde by predtým nehľadala. Sú to rôzne miesta, ako diskotéky, bary reštaurácie. No najnebezpečnejším miestom je ,,VIRTUÁLNÝ“ svet Internetu. Tam si vie idealizovať muža a ten ju tam dokonale spoznáva, nakoľko ona potrebuje niekoho, komu sa môže zdôveriť a potrebuje pochopenie. Muž tak ma otvorenú a uľahčenú možnosť, dozvedieť sa o tej žene všetko a ona netušiac, nevedomky, sa mu otvorí a verí, chce veriť... Verí, že práve on je ten, komu môže bezmedzne veriť. Dokonca si to aj sľúbia a žena sa začína tešiť na takéto stretnutia. Aj keď ju sprevádzajú obavy po prežití predošlých vzťahoch, vôbec ale netuší, ako sa jej chystá pasca...
Muž, ktorý sa takto zoznamuje, je tak ešte horším, skúsenejším a silnejším v tom čo robí. Žena si neuvedomuje, že je len ďalšou, jednou z mnoha žien, ktoré takto oklamal. JE LEN VEĽMI MALÉ PERCENTO ÚSPEŠNOSTI TAKÉHO VZŤAHU, AK SA SPOZNAJÚ TAKTO.
Ak ešte nemáme uzavreté, či vysporiadané vzťahové veci, z predošlého...Je Len malé percento párov, ktoré by takto skončili šťastne. Pre muža je tak tento priestor úplne bezpečným. Môže rozprávať čo chce a žena mu uverí, alebo... Inú možnosť asi ani nepripúšťa, chce nový začiatok a tak v sebe popiera aj tú možnosť, že je taký istý, ako jej predošlý partner, či ešte o niečo horší... Človek, ktorý si takto získava ženy ... STÁVA SA TAK V TOM ČO ROBÍ VEĽMI ÚSPEŠNÝ...
Muž sa žene prihlási, vyhľadá si ju, podobne ako to bolo v jej vzťahu s bývalým partnerom, tiež si ju vyhľadal a História sa opakuje... Nevedno prečo, ak vieme že žena je tak vnímavá a citlivá, napriek tomu sa to deje. Muž jej vraví, ako veľmi jej rozumie, hrá vnímavého a chápavého. Vo chvíli, keď žena povolí pod váhou krásnych, chápavých slov a fráz, vzniká tam veľmi krehký vzťah zo strany ženy. Keď je už žena v stave citov, začne muž rozprávať, ako sa cíti on zle a ako mu ubližujú iní. Ako ho trápi partnerka, či priateľka, ako si už nerozumejú a ako on trpí tým, že tam musí zotrvať, no napriek tomu tam je. Ako sa musí obetovať, len aby to zvládla jeho žena, dievča. Ako tam zotrváva kvôli dieťaťu, ktoré sa narodilo z ich vzťahu a žena ho už nechápe, už nevníma a necíti k nej to čo na začiatku. A tak je s ňou len z akejsi ľútosti. Rozpráva to s takým presvedčením, že si musíte myslieť, že ten, kto trpí je naozaj on a žena je ta, ktorá mu ubližuje. A nech vám ho nepríde ľúto, ak tento muž je aj pekný. ,,Ako sa tak sebecky môže správať jedna žena k mužovi“. Je to krásne pre tú ženu, zrazu cíti že ju snáď aj niekto ozaj potrebuje a s tým čistým srdcom to ona aj tak cíti. Takéto rozhovory sa začínajú nevinne, pri káve, vyliatím sa z problémov danej osobe, prechádzkou s veľmi veľkou emóciou u ženy. Ak je tento muž aj príťažlivý výzorom, stáva sa akoby jej idolom... Ak to muž zistí napája sa vtedy na ňu intenzívnejšie a jej pocit dopĺňa poznanie, že práve toto je ten ,,SUPER MUŽ“. Ani si neuvedomuje a čas, ktorý takto plynie, presekne náhle pozvanie na neznáme miesto, kde nič netušiaca žena je vtiahnutá do jeho plánov. A ako zmyslov zbavená, lebo mu verí, ako nikomu predtým, aj keď sa už popálila, tam slepo ide... No po väčšine prípadov to končí bolestne a s ešte väčším pádom a ponížením. Veď aj tomuto človeku išlo len o to jedno a to isté, urobiť si čiarku úspešného ,,MUŽA"!.
Dokáže pre takýto krátky pôžitok z víťazstva zotrvať vo vyčkávacej pozícii aj dlhý čas, len aby naňho nepadlo podozrenie, že ma niečo na pláne.
S takejto ženy sa stáva nič netušiaca milenka. Alebo sa stane ten lepší prípad, keď hneď na druhý deň, aj keď je to neuveriteľne boľavé, po danom úspechu a poznaní muža, sa jej už ,,NEOZVE“. No týmto to nekončí.
Aby jeho dielo bolo úspešne dokonané, dá vedieť dosť veľkému počtu známych, o tej žene, aká to je zlá žena. Stáva sa z nej ďalšia taká žena, o ktorej on bude rozprávať iným, že je tou, ktorá jemu nerozumie. Obviní ju, že ho nechápete a nedoprajete mu byť ,,ŠŤASTNÝM“.
KOLOBEH SA OPAKUJE!!!
Ak človek koná zlo, nepoukáže nikdy na seba, ale sa snaží odviesť pozornosť práve tým, že obviní iného, pri prvej príležitosti potknutia, aká je nemožná a neschopná. Poukáže na všetky jej nedostatky a chyby, tlačí ju do bažiny odkiaľ sa veľmi, ale veľmi ťažko dá dostať von... Útočí a tým sa akoby očistí, jeho vina padá, ona slabnete a on je víťaz. Potom to vždy veľmi rád použije proti nej, ak pocíti, žeby sa chcela snáď nadýchnuť, či niečo urobiť aj pre seba. Neznesie pocit, žeby mohla a chcela byť jedného dňa šťastná, bez jeho súhlasu...
 
NEROBTE TO LEN PRE TO, ŽE STE SAMÉ!!! Nerobte to preto, že sa bojíte vstať a povedať DOSŤ!!! NEROBTE TO LEN PRE LUXUS DANEJ OSOBY!!!
 
Vždy pozerajte v prvom rade na seba, vážte si samu seba, len tak dokážete byť silnejšie. Len tak urobíte miesto pre úplne obyčajného človeka, ktorý vás bude ľúbiť úprimne. Takému, ktorý je pre vás ochotný zniesť aj modré z neba. Taký ktorý neváha a kúpi takú obyčajnú zbytočnosť, kvety a vyzná vám lásku.
Nedovoľte, aby sa vám ,,ĽÚBIM“ týchto ľudí znehodnotilo ,,LÚBIM“ tých, čo vám ubližujú. Neodsúvajte ozajstnú lásku, len kvôli strachu. Nepotláčajte v sebe túžbu po ozajstnom vzťahu a načrite úplne inde, z iného súdka, ako ste hľadali, či vás našli doteraz.
Majte svoju hrdosť a úctu k sebe samej, nenechávajte sa manipulovať inými.
Ak sa púšťate do nového vzťahu, či začínate nový život, uistíte sa, že to staré Vás už neťaží a že to nemáte len slovne za sebou. Že Vás to v noci nemáta. Je určite spôsob, ako to zvládnuť a nie je vôbec hamba si to priznať, či požiadať o pomoc ľudí, ktorí Vám radi pomožu....

 

Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek